Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 65815 jautājumi, 279922 atbildes!Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Laiviņa

+186

 
  • 1

    Atbilde

  • 1 balss
  • 61 skatījumi

Pašnodarbinātā izdevumi par dzīvesvietu ja ir pieraksts, bet nav rēķinu pierādījumi

Bizness un finanses » Nodokļi

Mēs esam divi pašnodarbinātie reģistrēti vienā mājā. Komunālie rēķini ir tikai uz viena no šiem cilvēkiem vārda. Vai otrs cilvēks uz kura vārda nav šie rēķini var norakstīt izdevumos vismaz daļu komunālo rēķinu? Cik lielu daļu? Nauda dota tikai "uz rokas" nav nekādu bankas pārsūtījumu, kvīšu, čeku u.c.
Paldies par atbildēm, ja tādas būs.

Pirms 4 dienām 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Aivis Svirskis™

+135129

 
Nē, nevar pat tad, ja jums visi čeki, pārskaitījumu orderi, utt. būtu uz rokas, jo šie izdevumi nav saistīti ar uzņēmējdarbību. Ja jūs īpaši savam biznesam īrētu biroju, tad varētu.

pirms 4 dienām  

Egils Dālmanis, pirms 4 dienām:

Var jau būt ,ka kaut kā arī var, bet ir gandrīz neiespējami nodalīt to cik telpas tiek lietotas saimnieciskai darbībai un cik savām vajadzībām.Es šo domu par komunālo maksājumu atgūšanu atmetu jau pašā sākumā, kaut arī visus pasūtījuma darbus veicu pie sevis mājās. Vienkāršāk ir izdomāt kā nopelnīt vairāk :)

Aivis Svirskis™, pirms 4 dienām:

Tieši tā. Pašnodarbinātā persona nevar norakstīt izdevumus, kuri nav saistīti ar saimniecisko darbību. Vienīgo maksājumu, kuru var iekļaut kā izdevumus ir kāds procents no mobilā telefona rēķina un interneta, ja tos ikdienā izmantojat savā darbā.

Egils Dālmanis, pirms 3 dienām:

Es gan neesmu pašnodrbinātais :) , bet IK un PVN maksātājs.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.